Výsledky NEOS 2017

Výsledky závodní sezóny 2017

  • Hits: 3990

Celkové výsledky sezóny 2017


poradi-2017.jpg


Celkové výsledky sezóny 2017

Můžete si prohlédnout celkové výsledky závodní sezóny 2017 Nitro & Electro Offroad Series. Pro hodně jezdců byl rozhodujícím poslední závod Kvetoslavov.

Aktualizace 1.10.2017    


Vítězové sezóny 2017

6. NEOS - Kvetoslavov 30.9.2017

Přeložení posledního závodu se vyplatilo. Počasí bylo nádherné a dráha skvěle připravená, po silném dešti z minulého týdne ani památky. Závodu se zůčastnilo 32 jezdců a počas celého závodu panovala výborná atmosféra, doplněná jako kždy skvělou kuchyní. Po vyhlášení výsledků sobotního závodu, následovalo také vyhlášení celkových výsledků sezóny 2017.
Doufáme, že Vám seriál NEOS 2017 všem líbil a těšíme se na Vás v sezóne 2018.

6-neos-30-9-2017_th.jpg

Kategorie IC Buggy

IC-Buggy finále

Kategorie Elektro

Výsledky kategorií elektro

Finálové jízdy kategoríí elektro:

E-Buggy - finálové jízdy
E-Truggy - finálové jízdy
SCT - finálové jízdy


Vítězové

5. NEOS - Židlochovice 2.9.2017

Po pátečním dešti to nevypadalo moc nadějně. Ještě v noci jsme kontrolovali dráhu a informovali všechny přihlášené jezdce. Sobotní ráno nás velmi příjemně překvapilo. Dráha nápor deště zvládla velmi dobře a závod se mohl konat. Start jsme posunuli na 10:00. Přijelo nakonec 21 jezdců a všichni jsme si závod velmi pěkně užili. Jenom škoda, že nás nebylo víc.

5-neos-2-9-2017_th.jpg

Kategorie IC Buggy

IC-Buggy finále

Kategorie Elektro

Výsledky kategorií elektro

Finálové jízdy kategoríí elektro:

E-Buggy - finálové jízdy
1/10 OPEN - finálové jízdy


Vítězové

Celkové výsledky kategorie 1/10 OPEN:

Součástí závěrečného ceremoniálu bylo také vyhlášení celkových výsledků v kategorii 1/10 OPEN.

5neos-open-celk-vitez_th.jpg

4. NEOS - Židlochovice 19.8.2017

Čtvrtého závodu, který byl pro nepřízeň počasí přeložen na prázdninový termín se účastnilo přes 30 jezdců. Přijeli si zajezdit i kluci z čech a na poslední chvíli jsme proto otevřeli v kategorii E-Buggy další skupinu. Kategorie E-Truggy a SCT se nejeli. O to víc je nám všem líto, že pro nepřízeň počasí jsme museli závod předčasně ukončit. Celé dopoledne se zatažená obloha střídala s drobným deštěm. Povrch dráhy to zvládal docela dobře. Asi po deseti minutách od dokončení kvalifikací se však spustil silný déšť, který to vše dorazil. Auta by se na dráze ještě udržela, ale nemohl na ni stoupnout žádný nasazovač. Dráhu máme z čistého jílu a ten se bohužel při velkém množství vody změní v kaši. Závod jsme tedy po poradě předčasně ukončili (poprvé za celou dobu co se v Židlochovicích jezdí) a výsledky vyhlásili z kvalifikací, tak jak je to v pravidlech. Pár nás zůstalo v areálu až do večera a na dráhu se dalo bezpečně stounout (tj. tak aby se Vám na nohy při každém šlápnutí nenalepilo kilo bláta) až kolem 16:30. Doufáme, že nás to už nepotká a těšíme se na všechny na dalších závodech NEOS.

4-neos-19-8-2017_th.jpg
Výsledky závodu po kvalifikacích:

Výsledky 4. NEOS 2017


Vítězové

Fotky ze závodu

3. NEOS - Židlochovice 8.7.2017

...


Vítězové

2. NEOS - Kvetoslavov 17.6.2017

Druhého závodu Nitro & Elektro Offroad Series (NEOS) se ůčastnilo poněkud méně jezdců, což nás velmi mrzí, protože atmosféra i počasí byli vynikající. Velmi zajímavě probíhali finálové jízdy kategorie E-buggy, kde mezi jezdci kteří se celkově umístili na 4 až 9 místě byl rozdíl v celkovém počítaném čase pouhých 19.2s. Příjemně strávenou sobotu nám jenom večer při zpáteční cestě mírně zkazil jeden bratislavský řidič, který do nás naboural a poškodil dvě auta. Naštěstí to odnesli jenom plechy a nakonec jsme dojeli domů pozdě v noci po vlastní ose. Děkujeme všem jezdcům za účast těšíme se na další kolo NEOS 2017.


Vítězové

1. NEOS - Židlochovice 27.5.2017

Prvního závodu Nitro & Elektro Offroad Series (NEOS) se zůčastnilo 42 jezdců, (registrovaných bylo 43) kteří obsadili všechny kategorie. Velmi zajímavá byla finálová jízda IC Buggy, kde po 30-ti minutách jízdy byl rozdíl mezi prvním a druhým jezdcem puhých 5.57s. Nové úpravy povrchu dráhy inspirované loňskou sezónou se osvědčili a dráha byla pocelou dobu závodu ve výborném stavu. Děkujeme tímto všem jezdcům za účast.


Vítězové