Aktuality

Nový seriál RC offroad závodů

Pro sezónu 2017 jsme jako klub FunRace ukončili po 5 letech spolupráci na organizování seriálu IOC a pustili jsme se do nového, vlastního projektu. Nový seriál jsme pojmenovali NEOS - zkratka Nitro & Electro Offroad Series. Jak již vyplývá z názvu jedná se o sérii závodů offroad RC modelů aut v měřítku 1:8 a 1:10. Vypsané kategorie v tomto seriálu jsou: 1:8 IC-buggy, 1:8 E-buggy, 1:8 E-buggy HOBBY, 1:8 Truggy, 1:10 ShortCourse a 1:10 Open.
Kategorie 1:8 E-buggy HOBBY je novinkou v letošní sezóně. Je to kategorie určená pro začínající závodníky, kteří si netroufají závodit se zkušenějšími jezdci, nebo si chtějí tyto závody pouze vyzkoušet.
Pro zvýšení atraktivity je seriál rozdělen na Vám dobře známé dvě offroad dráhy: dráha FunRace aréna Židlochovice a Offroad dráha Kvetoslavov.

Pravidla a technické specifikace modelů si můžete přečíst zde: Pravidla Nitro & Electro Offroad Series

Zveřejnili jsme kalendář sezóna 2017 se všemi termíny závodů, plánovaných akcích na dráze v Židlochovicích a jsou zde také termíny závodů ROS, RChobbyracingu Skřípov a MČR buggy 1/8.

Doufáme, že Vás nový seriál zaujme a přijedete si zazávodit.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FunRace